יצירת קשר

מלאו את הטופס או התקשרו: 03-6643898

* שדה חובה!

יבוא מקביל

במסגרת הרפורמה של משרד התחבורה ופתיחת שוק מכירת הרכב החדש לתחרות באמצעות יבוא מקביל רכב, החלה חברת אלבר לייבא לארץ מספר דגמים בלעדיים של מותגי רכב בולטים ישירות מארה"ב.

יבוא מקביל  הינו תהליך שבו מוצר  צריכה מסוים מגיע אל הצרכן הסופי שלא דרך היבואן הרשמי, אלא באמצעות יבואנים נוספים, העומדים בדרישות החוק ומייבאים בעצמם את המוצר ישירות מהיצרן בחו"ל או באמצעות דילרים של אותו יצרן. תהליך זה של יבוא מקביל מתקיים בענפים שונים ומגוונים כמו בשוק המשקאות, התרופות, המוזיקה מוצריהחשמל והאלקטרוניקה וכיום גם בשוק המכוניות.

כחברה המובילה בתחום הליסינג העסקי והפרטי, השכרת רכבים ומכירת רכבים, שבבעלותה גם רשת מרכזי שירות וסניפים בפריסה ארצית, היה זה טבעי שאלבר תצרף לליבת העסקים שלה גם מכירת רכב חדש ביבוא רכב מקביל.  מבחר הדגמים אותם מיבאת אלבר הינם ברובם דגמים בלעדיים וייחודיים של מותגי רכב מבוקשים בארץ כדוגמת הונדה וטויוטה. בעתיד תיבחן האפשרות ליבא דגמים בלעדיים נוספים, שאינם קיימים בארץ.

הבחירה במותגים יפניים אלו נובעת מהמוניטין והאמינות לה הם זוכים מצד הנהג הישראלי. בנוסף לדגמים מונעי בנזין ועקב הדרישה ההולכת וגוברת לחיסכון בדלק, מציעה אלבר גם מבחר דגמים היברידיים כדוגמת ה פריוס והקאמרי של טויוטה, אוהאקורד של הונדה שהיא החסכונית בקטגוריה עם מנוע בנפח 2.0 ליטר.רכבים אלה מצויידים בטכנולוגיה היברידית מוכחת ואמינה, המספקת חיסכון בדלק ומפחיתה בצורה ניכרת את זיהום האוויר.

כל הרכבים החדשים הנמכרים באלבר, נהנים מאחריות מלאה למשך 3 שנים (5 שנים לרכבים היברידיים) אחריות זו זהה לאחריות הניתנת על ידי היבואן הרשמי. השירות השוטף ניתן ברשת "מרכזי שירות אקספרס" שבבעלות החברה, מה שמקנה העדפה ברורה ללקוחות אלבר באותם מרכזי שירות.