יצירת קשר

מלאו את הטופס או התקשרו: 03-6643898

* שדה חובה!

כתבות ומאמרים

רכה וירוקה - טיוטה אבלון

גלובס / 04.06.15   
אחרי יותר מ-200 קילומטרים של נסיעה לא רגועה במיוחד בכבישי צפון הארץ, מד הדלק במכונית עדיין סירב לרדת מנקודת השלושה רבעים, ומחשב המנוע הראה שעדיין נותר לנו טווח של יותר מ-550 קילומטרים עד לתדלוק הבא. צריך לחוות כדי להאמין.

מבחן דרכים: הונדה אקורד הייבריד - חשמל בכפות ידיך

גלובס / 23.01.14 
 איכות הייצור מרשימה ובידוד הרעשים הוא בליגה של מכונית יוקרה, אולי תודות למערכת אקטיבית לביטול רעשים - הונדה אקורד הייבריד מציעה שילוב קוסם של תחכום, מרווח פנים נוחות ואווירה אמריקנית למהדרין.

שוק ציי הרכב מתחדש במהירות; מי יהיו הלהיטים הבאים?

גלובס / 06.09.14
יבוא של הסיוויק האמריקאית, עם תמחור שחותך את מחיר הסיביק האירופית מיבוא סדיר בכמה עשרות אלפי שקלים, היא לא עניין של מה בכך.

נהיגה ראשונה: הונדה אקורד היברידית

וואלה רכב / 25.09.14
"בחינת האבזור מלמדת כי אלבר בחרו בשתי רמות, וכבר ברמת הבסיס האבזור המפנק טוב. באקורד ההיברידית תמצאו מערכת מולטימדיה חכמה עם חיבור אינטרנטי חינם לשלוש שנים וניווט של ווייז, בקרת אקלים מפוצלת ועוד. במפרט הבטיחות תמצאו את כל בקרות היציבות והאחיזה המודרניות, עם תוספת של מערכת מובילאיי בהתקנה מקומית, מצלמה אחורית ומצלמה צידית שמסייעת בחזרה לנתיב לאחר עקיפה, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ועוד".

הונדה אקורד היברידית - נהיגה ראשונה

Icar / 07.10.14

זוהי מכונית מנהלים גדולה מן המניין, עם מרחב נדיב, כוח מנוע(ים) רב ורמת אבזור מכובדת. ואף אחד הרי לא יתנגד אם צריכת הדלק תהיה נמוכה בכמה עשרות אחוזים מהמתחרות בקטגוריה. 

מבחן דרכים: טויוטה סיינה - אמריקה, פינת רמת-אביב

גלובס / 25.10.14 
לבעלי המשפחות הגדולות בישראל יש כעת אלטרנטיבה חדשה בחסות היבוא המקביל. לטויוטה סיינה יש ממדים ענקיים,  אבל עדיין הסיינה קלה לנהיגה בצורה מפתיעה,חלל פנימי מרווח במיוחד לשמונה נוסעים, מנוע בריא ומחיר התחלתי הגיוני.

הונדה אקורד היברידית – מבחן דרכים

אוטו / 22.09.14 
הונדה אקורד ההיברידית המיובאת על ידי אלבר מבטיחה – ומקיימת.
הונדה אקורד  מציעה הנעה היברידית יעילה וחסכונית, מרחב נדיב לנוסעים ואבזור עשיר וצריכת הדלק שלה בהחלט חסכונית למדי.

אקורד הפתיחה ליבוא המקביל

כלכליסט / 23.09.14 
הונדה אקורד הייבריד היא מוצר ייחודי ומעניין, כזה שיבואו לישראל מצליח לרקוד על שתי חתונות ולנצל לטובה את כל נקודות השוני שבין שוק הרכב הישראלי לשוק הרכב האמריקאי: היא מאוד נוחה, מאוד מרווחת, מאוד מאובזרת, ובמפתיע גם מאוד חסכונית.  בנסיעת מבחן, המדמה תנאים יומיומיים רגילים כולל פקקים, תאוצות פתאומיות וגם נסיעה בין־עירונית, צורכת אקורד הייבריד ליטר אחד של דלק לכ־17 ק"מ של נסיעה. 

מהו יבוא מקביל?

יבוא מקביל מאפשר לצרכן הסופי ליהנות ממגוון מוצרים שונים, שלא דרך היבואן הרשמי, במחירים משתלמים ושירות טוב.

אחריות ברשת מוסכי אקספרס

האחריות המורחבת ומרכזי השירות שלנו, מעניקים לך שקט נפשי לאורך כל הדרך.